Dijital Diş Hekimliği

Kliniğimizde, diş hekimliğinin her alanında dijital teknolojiler kullanılmaktadır.

Itero Scanner (itero ağız içi tarayıcısı) ile, diş tedavileri sonrası dişlerinizin nasıl görüneceğini dakikalar içerisinde görebilirsiniz. Ortodontide teşhis ve tedavi planı oluşturulması için diş ve çene kayıtları alınması gereklidir. Dijital panoramik ve sefalometrik radyografiyle çene yapıları incelenirken, ağız içi 3 boyutlu dijital kameralarla ölçü kayıtları alınabilmektedir. Yüksek teknoloji ürünü ortodontik tedavi çeşitleri de vardır. Tamamen dijital olarak tasarlanan ve üretilen Invisalign ve Incognito tedavi sistemleri, polikliniğimizde uygulanmaktadır.

https://www.dentakgul.com/wp-content/uploads/2023/06/dd1.jpg

Dijital tarayıcılar diş tedavilerini bir üst boyuta çıkarmıştır. Tarama işlemi sadece birkaç dakika sürmektedir. Ölçü alma işlemi, transfer sırasındaki hatalar minimalize edilmektedir ve bu sebeple hastaya daha konforlu bir diş tedavisi sunulmaktadır. Diş rengi algılama özelliği sayesinde diş rengi belirleme sırasında oluşan hatalar minimalize edilmektedir. Randevu sayılarının azalması, daha doğru bir tedavi planı ve maksimum teknoloji ile diş tedavisi avantajları arasındadır.

Randevu Planlayın

Sağlıklı bir gülümseme için diş hekimine düzenli olarak gidin, çünkü sağlıklı dişler, kendinize olan güveninizi artırır ve sosyal ilişkilerinizde pozitif bir etki yaratır.

    Ad Soyad

    Telefon

    Hekim

    Tarih

    Leave a Reply